Blijf fysiek en mentaal gezond!
Wat is oldfit
Oldfit is een programma specifiek ontwikkeld om zolang mogelijk zelfredzaam te blijven, zodat u niet afhankelijk wordt van uw omgeving. Er zit dan ook een opbouw in zodat er doelmatig een ontwikkeling plaatsvind van het lichaam naar meer stabiliteit / lenigheid en dus ook meer veiligheid!






Wanneer gaat het gebeuren
Bekijk de afbeelding hieronder voor het overzicht van het programma en of u voorkeuren hebt in welke groep (1 t/m 4) u wilt zitten.
Groep 1 | Groep 2 | Groep 3 | Groep 4 | Groep 5 (controlegroep) | |
---|---|---|---|---|---|
Week 0 | Intake | Intake | Intake | Intake | Intake |
Week 1 en 2 | Skill training | Skill training | Skill training | Skill training | - |
Week 3 en 4 | Circuit training | Circuit training | Circuit training | Circuit training | - |
Week 5 en 6 | Circuit training | Circuit training | Circuit training | Circuit training | - |
Week 7 en 8 | Circuit training | Circuit training | Circuit training | Circuit training | - |
Week 10 | Resultaten | Resultaten | Resultaten | Resultaten | Resultaten |
Hoi, dit zijn wij.
Samen vormen wij het team van medisch centrum MDC WEL. Ieder van ons heeft zijn eigen discipline. Samen delen we dezelfde passie voor de gezondheidszorg. Grote kans dat u telkens dezelfde gezichten in onze praktijk tegenkomt. We streven namelijk naar een duurzaam team, gewoon omdat we die prettige werksfeer met ruimte voor plezier willen behouden. Zien we u snel?